Edwin Smit overleden

Maandag 06 september 2021

Afgelopen zaterdag is Edwin Smit, partner bij Spadon Agenturen, op 54-jarige leeftijd overleden.
Edwin Smit overleden

Edwin Smit, die al vijftien jaar bij Spadon actief was, is door een noodlottig ongeval om het leven gekomen. Hij bestuurde Spadon samen met Maurizio Spadon.

Volgens het tegelbedrijf uit Hoofddorp was Edwin was een onmisbare, stuwende kracht binnen Spadon: 'Hij was een mensen-mens die door zijn toewijding en service zorgde dat elke relatie de aandacht kreeg die hij of zij verdient. We gaan zijn positiviteit, zijn grappen en gezelligheid enorm missen.'

Onze gedachten gaan uit naar zijn partner Karianne en familie en vrienden.

Spadon Tegelprojecten is een agentschap voor Italiaanse keramische tegels, platen, composiet en mozaïek voor projecten en b2b. Het bedrijf is in 2015 voor keramisch parket een samenwerking aangegaan met Headlam. Later, in 2017, verraste het bedrijf met de introductie van het betonnen behang Kaza Concrete.



Links

www.headlam.nl
www.kazaconcrete.com
www.spadon.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, deurmat, vloer, floor, flooring, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, karpet, kleed, stroken, laminaat, vinyl, pvc, lvt, plank, strook, grossier, groothandel, leverancier, pensioen, personalia, overleden, overlijden, gestorven, dood, afscheid, persoonlijkheid, in memoriam, #spadon, #kazaconcrete, #headlam, #overleden, #edwinsmit

Gerelateerd nieuws
Nieuwe R+T beurs
R+T Alliance, met als basis de beurs in Stuttgart, breidt wereldwijd uit met nieuwe vakbeurs in Zuidoost-Azië.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Draagvlak FFD is groot
Uit het aantal aanmeldingen van exposanten blijkt volgens de organisatie een groot draagvlak voor het vloerevent Flanders Flooring Days 2026 rond Kortrijk.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naïf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden