DWI dicht tot 1 april

Donderdag 12 maart 2020

De Woonindustrie (DWI) in Nieuwegein gaat tot en met 31 maart niet meer open voor Marketdays als gevolg van de Corona-virus uitbraak.
DWI dicht tot 1 april

Op basis van de richtlijnen van de Nederlandse regering worden alle bijeenkomsten met meer dan 100 personen vanwege Corona afgelast. Dit betekent dat er tot en met 31 maart in DWI (De Woonindustrie) geen Marketdays plaatsvinden. Dat staat op de website van DWI te lezen.

Daarnaast geeft DWI de algemene richtlijnen en adviezen van het RIVM en de GGD met betrekking tot hygiëne om de verspreiding van alle virussen die griep en verkoudheid tegen te gaan op de site weer:

- Was regelmatig uw handen met zeep of desinfecterende gel;
- Begroet elkaar verbaal en/of met een handgebaar;
- Hoest of nies in een papieren tissue of de binnenkant van uw elleboog;
- Vermijd contact met mensen met luchtwegklachten (hoesten, verkoudheid, e.d.);
- Zoek medische hulp bij luchtwegklachten, keelpijn, hoesten en koorts.

Voor bezoek op basis van individuele afspraken heeft DWI de volgende maatregelen genomen:
- Handreinigingsmiddelen zijn aanwezig bij de ingang;
- Personeel houdt minimaal 2 meter afstand bij persoonlijk contact, ook bij de receptiebalie;
- Extra aandacht voor schoonmaak;
- Extra aandacht aan het volgen van de hygiëne voorschriften.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, marketday, marketdayxl, corona, virus, covid19, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi, #corona, #covid19

Gerelateerd nieuws
 
Brede groei detailomzet juni 2026
lees verder
Festival Interieur 2026
Festival Interieur, georganiseerd door In, is terug in 2026, met diversiteit & positiviteit in Het Schoenenkwartier te Waalwijk.
lees verder
Interluebke krijgt nieuwe eigenaar
Voor de Duitse meubelfabrikant Interlübke is een oplossing gevonden na het faillissement van eerder dit jaar. De Langenhorst Group uit Rietberg neemt het designmerk over en wil de langetermijnontwikkeling veiligstellen.
lees verder
 
Benetti brengt groen naar plafond
lees verder
Manifest voor sterke centra
Inretail heeft een manifest opgesteld voor politieke partijen die werken aan hun verkiezingsprogramma’s voor de Provinciale Statenverkiezingen van 2027 in Nederland. Met het manifest roept de brancheorganisatie provincies op om gericht te investeren in sterke, bereikbare en aantrekkelijke centrumgebieden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden