Dutch Design Awards 2015

Maandag 02 maart 2015

Tot en met 7 april kunnen Nederlandse ontwerpers zich aanmelden voor deelname aan de dertiende Dutch Design Awards. Dit jaar worden elf prijzen uitgereikt, verdeeld over verschillende designdisciplines.
Dutch Design Awards 2015

Dutch Design Awards (DDA) toont en beloont elk jaar het beste op het gebied van Nederlandse vormgeving. In 2015 worden prijzen toegekend in de categorieën Product, Communication, Habitat, Fashion, Design Research en Service & Systems. Jonge ontwerpers kunnen zich aanmelden voor de Young Designer Award, opdrachtgevers dingen mee naar de Best Client Award. Het beste uit alle categorieën wordt bekroond met de Future Award. Ook de tweejaarlijkse BNO Piet Zwart Prijs en de Frame Public Award worden dit jaar uitgereikt. 

 

Selectie en jurering

De selectiecommissies van DDA bestaan uit onafhankelijke designexperts, die scouten en inzendingen beoordelen aan de hand van vijf criteria: esthetiek, impact, innovatie, productiewijze en samenwerking. In juni worden de finalisten bekendgemaakt. In oktober wijst een internationale jury de winnaars aan. De feestelijke prijsuitreiking vindt plaats tijdens Dutch Design Week in Eindhoven in oktober.

 

Aanmelden 

Ontwerpers die willen meedingen naar een Dutch Design Award, kunnen zich tot en met dinsdag 7 april aanmelden via de website van DDA. Daar is ook meer te lezen over selectiecommissies, categorieën, beoordelingscriteria en de winnaars van voorgaande edities.



Links

www.dutchdesignawards.nl

Tags

design, ontwerp, dutch design award, vormgeving

Gerelateerd nieuws
 
Luffa verkent grenzen
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Pastoe bundelt drie designlabels
Spectrum, Rietveld Originals en Atelier Artiforte worden onder de naam Pastoe samengebracht. Zo ontstaat één Nederlands designmerk en een overkoepelende collectie die ruim een eeuw Nederlands design bundelt.
lees verder
 
Boffi, De Padova en ADL fuseren
lees verder
Akkoord Leolux eigenaren
Leolux sluit een roerige periode af nu de eigenaren Sebastiaan en Jeroen Sanders overeenstemming hebben bereikt over de toekomst van het bedrijf. De onderlinge geschillen zijn opgelost en de procedure bij de Ondernemingskamer wordt beëindigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden