Duijndam verlaat Sanoma alweer

Vrijdag 17 augustus 2018

Marc Duijndam, de ceo van Sanoma Media Nederland sinds begin dit jaar, stopt er al weer mee. In goed onderling overleg is besloten dit per direct te doen.
Duijndam verlaat Sanoma alweer

Duijndam (foto, linksboven; website Sanoma) was de opvolger van Peter de Mönnink die overstapte naar Talpa. Sanoma bleek toch niet geheel bij zijn persoonlijke ambities aan te sluiten, zo laat Duijndam nu weten via de site van het bedrijf uit Hoofddorp, onder meer eigenaar van de Vtwonen & Designbeurs, de formule en het blad Vtwonen, maar ook veel andere magazines als Libelle, Viva, Flair, Donald Duck en online media zoals Nu.nl.

De sollicitatieprocedure voor een nieuwe ceo is inmiddels gestart. Voor de tussenliggende periode is de huidige president & ceo Sanoma Group Susan Duinhoven (foto, rechts) benoemd als ad interim ceo.

Enige tijd geleden werd overigens al bekend dat bij Vtwonen per 1 september een nieuwe hoofdredacteur komt: Nicolette Fox (foto, linksonder), als opvolgster van Carlein Kieboom.

 



Links

www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sanoma.be/nl
www.vtwonen.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen, personalia, #vtwonen, @vtwdbeurs, vtwdbeurs, #vtwdbeurs.

Gerelateerd nieuws
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
 
Moll Funktionsmöbel stopt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden