Dost van Puik door Koens

Zaterdag 13 april 2019

Een sneak preview van een nieuwe lid van de Dost collectie van Puik: een nieuwe bank!
Dost van Puik door Koens

Afgelopen najaar presenteerde Puik Design bv (voorheen Puik Art vof) op de beurs Showup in Vijfhuizen reeds de fauteuil en eetkamerstoel Dost van ontwerpster Rianne Koens. Binnenkort wordt in dezelfde vrouwelijk ronde lijn én kleur ook een bank gepresenteerd, zie de foto voor een sneak preview.

Puik uit Amsterdam is sinds 2012 het bedrijf van Daan Gescher en Freek Claessen dat meubelen, verlichting en accessoires van relatief beginnende ontwerpers op de markt brengt. De komende Showup wordt van 1-2 september 2019 gehouden.

 



Links

www.puikdesign.com
www.showup.nl
www.showup.nl/merken

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, lifestyle, decoratie, decoratie-artikel, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, feauteuil, stoel, eetkamer, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, #Showup, #puikdesign, #puik, #riannekoens, #dutchdesign, #collection, #sneakpeek

Gerelateerd nieuws
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
Poezie in klei en licht
lees verder
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
 
De spiegel als kunstvorm
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden