Dormiente via Smelik

Donderdag 25 augustus 2016

Vanaf 1 juli 2016 is Peter Smelik verantwoordelijk geworden voor het opzetten van een dealernetwerk voor slaapproducten van Dormiente in Nederland en Vlaams België.
Dormiente via Smelik
Dormiente via Smelik Dormiente via Smelik Dormiente via Smelik

Volgens de site van Dormiente zijn er momenteel drie dealers in Nederland (Kok Putten, Dekker Zuidwolde en Klaas Vaak Delft) en geen in België. Smelik streeft er naar om reeds aan eind dit jaar circa 20 nieuwe dealers te verwelkomen.

Dormiente wil dé aanbieder worden van volledig biologisch en ecologisch verantwoorde boxsprings, massief houten bedden, natuurlatex matrassen en hoogwaardig natuurlijk textiel zoals dekbedden/kussens/onderdekens. Certificaten staven deze bewering ook: GOTS , Fairtrade, QUL (100% natuurlatex), FSC/PEFC en biologisch geteelde Katoen en Wol.

Het Duitse Dormiente, opgericht in 1989, geeft veel aandacht aan ligcomfort, kwaliteit en een mooi design onder het motto “Beter gezond slapen”. Het brede ecologisch en biologisch verantwoorde aanbod heeft een goede prijs/kwaliteit verhouding, volgens Smelik. De laatste jaren is Dormiente deelnemer aan de IMM (Internationale MöbelMesse) in Keulen. Smelik stond afgelopen jaar voor het Spaanse Spaldin op de Meubelbeurs Brussel / Brussels by Night.

 



Links

www.beddenspecialist.nl
www.dormiente.com
www.klaasvaakbedden.nl
www.kokwonen.nl
www.spaldin.com/es/en

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, bed, overtrek, boxspring, ledikant, dekbed, kussen, matras, deken, onderdeken, vertegenwoordiging, agent, Benelux, IMM, Brussel, Meubelbeurs, Brussels by Night.

Gerelateerd nieuws
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
 
Natuurlijk slaapcomfort Ledorm
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden