Doorstart voor Lil.nl

Dinsdag 02 oktober 2018

Een faillissement betekent voor veel bedrijven het einde, maar het lijkt erop dat Lil.nl toch een nieuwe kans krijgt.
Doorstart voor Lil.nl

Lil.nl, waaronder ook Designwonen.com, ging in april failliet. Een maand later nam Diek Invest de failliete boedel over. Weer een maand later verkocht Diek de helft hiervan, Designwonen.nl, aan Experieur.

Lil.nl was lange tijd een van de snelst groeiende woonwebwinkels van ons land. De omzet liet een stijgende lijn zien, maar uit een uitzending van Radar bleek dat de organisatie niet zonder problemen was. Niet lang na de uitzending viel zelfs het doek voor de online gigant.

De Groningse investeringsmaatschappij Diek Invest, onderdeel van de OVM | Group, en ondernemer Sebastian Bakker zagen nog voldoende kansen voor het bedrijf en besloten de webshop van de curator te kopen.

Om de webshop weer succesvol te maken, werden alle onderdelen afgestoten die niets met de webwinkel hadden te maken. Via Onlineveilingmeester.nl werden onder meer de kantoorinrichting en de artikelen uit de showroom geveild. Vervolgens werd er gekozen voor een kleiner assortiment en kwam de focus vooral te liggen op het segment indoor living.

De afgeslankte versie was binnen enkele weken actief. Ook lag er weer voldoende voorraad om de omzet verder te laten stijgen. Wel werd er besloten om de afgeslankte versie van Lil.nl te verkopen. Dat lukte via WebshopOvername.nl. De nieuwe eigenaar is Hotels.nl-oprichter Kees Eldering.

 



Links

www.designwonen.com
www.experieur.com
www.onlineveilingmeester.nl
www.ovmgroup.eu
www.lil.nl
www.webshopovername.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, meubel, meubilair, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, bank, werk, design, personalia, failliet, bankroet, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, fusie, samenwerking, retail, webwinkel, webshop, internet, winkel, design, #lil, #designwonen, #experieur, #diek, #webshopovername, #onlineveiligmeester

Gerelateerd nieuws
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
 
Sedus blijf winstgevend
lees verder
Bijeenkomst keuken expertgroep
Op dinsdag 28 mei 2025 vond de derde interactieve bijeenkomst plaats van de expertgroep Keukenmonteur, een initiatief waarin het bedrijfsleven en het onderwijs samen optrekken om de toekomst van het vak keukenmonteur veilig te stellen.
lees verder
Hometex groeit naar 3 hallen
Vakbeurs Hometex Summer is dit jaar op 25 en 26 juni in het Duitse Bad Salzuflen en markeert een aantal opvallende veranderingen: de Hamburgse uitgeverij SN-Verlag is nu organisator en de beurs groeit door naar meer dan 180 exposanten.
lees verder
 
Overtreffende trap van Vibia
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden