Dochter Beter Bed voor 5 miljoen verkocht

Maandag 14 oktober 2019

Beter Bed heeft zijn dochterbedrijf Matratzen Concord voor € vijf miljoen verkocht. Dat bedrag kan nog oplopen bij gunstige resultaten voor Matratzen Concord.
Dochter Beter Bed voor 5 miljoen verkocht

De koper is Magical Honour Limited uit Hong Kong. Deze investeerder kocht ook € vijf miljoen aan aandelen Beter Bed, waardoor het een belang van 8,9% in het beddenbedrijf krijgt. Daarnaast heeft Magical zich gecommitteerd om een investering van € 15 miljoen in Matratzen Concord te doen voor herstel en toekomstige groei.

Beter Bed liet recent al weten de hoop te hebben om de verkoop van Matratzen Concord eind 2019 af te ronden en dat lijkt te gaan lukken. Wel moeten Duitse toezichthouders nog toestemming geven voor de verkoop en moeten aandeelhouders van Beter Bed tijdens een bijzondere aandeelhoudersvergadering volgende maand akkoord gaan met het uitgeven van nieuwe aandelen.

Beter Bed wil zich focussen op de Benelux en de verkoop via wholesale en online. Het beddenconcern uit Uden raakte in liquiditeitsproblemen door omzetdalingen bij dochter Matratzen Concord vanwege een gifschandaal rondom zijn matrassen. Eerder kreeg Beter Bed € zeven miljoen van drie grote aandeelhouders om de financiële situatie te herstellen.

P.S. 26-11-2019: Vandaag hebben de aandeelhouders de transactie goedgekeurd tijdens een buitengewone aandeelhoudersvergadering.



Links

www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl
www.matratzen-concord.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, verkoop, overname, #beterbed, #beterbedholding, #matratzenconcord

Gerelateerd nieuws
Circulaire bedbodem uit afval
Neonest lanceert ’s werelds eerste 100% circulaire bedbodem gemaakt uit post-consumer afval.
lees verder
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden