Disc van Heatsail en Studio Piet Boon

Donderdag 16 januari 2020

Studio Piet Boon slaat de handen ineen met Heatsail, een specialist in outdoor heating. Op IMM is het resultaat van deze samenwerking, Heatsail Disc, voor het eerst te zien.
Disc van Heatsail en Studio Piet Boon

De wens om meer tijd buiten door te brengen, gedurende alle seizoenen, vraagt volgens Piet Boon om producten die dit comfort kunnen bieden. Dankzij de Disc lamp worden volgens het bedrijf de dagen verlengd. Heatsail verzorgt de technische kern, een lamp met geïntegreerd verwarmingssysteem. Studio Piet Boon is verantwoordelijk voor het ontwerp.

 

De studio definieerde drie hoofdcomponenten; de basis, de boog en de kap, opnieuw. Door met proporties te spelen, te kijken naar specifieke esthetische verhouding en vorm, heeft het ontwerp volgens de ontwerpstudio een geheel eigen Piet Boon handschrift gekregen. De Heatsail Disc is vervaardigd uit RVS en aluminium en beschikbaar in vier ingetogen kleuren, passend bij het Piet Boon kleurenpalet.

 

De Piet Boon by Heatsail Disc is tijdens IMM (nog tot 19 januari) te zien in hal 2.2 en vanaf voorjaar 2020 verkrijgbaar.



Links

www.heatsail.com
www.pietboon.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, verlichting, lamp, armatuur, buitenverlichting, outdoor, #pietboon, #heatsail

Gerelateerd nieuws
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Elys presenteert lichtnieuws
Elys, het verlichtingsmerk van Internova, komt dit najaar met verschillende nieuwigheden. Tijdens A&W Rotterdam presenteert het merk zijn nieuwste producten, en in september verschijnt ook de catalogus voor 2027.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden