Directeur INretail naar KNVB

Maandag 09 februari 2015

Jan Dirk van der Zee, algemeen directeur van INretail, de grootste brancheorganisatie in de non-food retail, gaat een nieuwe uitdaging aan. Per 1 april wordt hij directeur amateurvoetbal bij de KNVB.
Directeur INretail naar KNVB

'De kans om ook van mijn andere passie, namelijk sport en voetbal in het bijzonder, mijn beroep te kunnen maken, komt maar één keer voorbij. Zo’n uitdaging kan ik alleen maar met beide handen aangrijpen,' aldus Van der Zee. Bij zijn vertrek heeft hij zestien jaar bij INretail gewerkt, waarvan de laatste elf jaar als directeur.

 

Slagvaardig

De afgelopen jaren was hij in zijn functie verantwoordelijk voor een aantal organisatie-

veranderingen die van INretail een nog slagvaardiger belangenbehartiger maakte. Hij zorgde voor krachtenbundeling en ging nieuwe samenwerkingen aan. Van der Zee was als directeur ook verantwoordelijk voor de geslaagde integratie van CBW en Mitex tot INretail. Hij maakte de organisatie klaar voor de nieuwe realiteit in het winkellandschap. Het bestuur van INretail gaf eind vorig jaar met volledige instemming groen licht voor de strategie 2015-2020, die erop is gericht ondernemen makkelijker te maken.

 

Uitstekend

'INretail gaat haar directeur missen. Jan Dirk van der Zee kan met een uitstekend gevoel terugblikken op enerverende jaren, waarin de organisatie zich onder zijn leiding ontwikkelde tot de grootste non-food brancheorganisatie van ons land. Inmiddels maken we ons sterk voor de belangen van ruim 16.000 winkels', constateert Jan Meerman, bestuursvoorzitter van INretail. 

 



Links

www.inretail.nl

Tags

non-food, retail, detailhandel, branche-organisatie, belangenbehartiger, cbw, mitex, in retail

Gerelateerd nieuws
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Outdoor living in trek op Spoga+gafa
Spoga+gafa 2026 (22–24 juni in Keulen) meldt sterke vraag naar het segment Living, met name binnen de sectoren Outdoor Decoration en Furniture. Hiervoor hebben zich veel exposanten aangemeld.
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder
Angela van Dongen naar Inretail
Angela van Dongen stapt na ruim twee jaar bij Upstairs over naar Inretail, waarbij ze een MT-functie gaat vervullen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden