Dineren voor de Nachtwacht

Donderdag 03 juni 2021

Nog even, en dan mogen de musea eindelijk weer open. Zo ook het Rijksmuseum. Dit museum heeft nieuwe stoelen aangeschaft. Zij zijn afkomstig van meubelfabrikant Spoinq.
Dineren voor de Nachtwacht

Logischerwijs is Spoinq zeer trots op het feit dat het Rijksmuseum hun stoelen zal gebruiken voor de officiële diners in het Rijksmuseum, met de Nachtwacht als achtergrond.

 

Na een strenge voor-selectie kwam stoel Square (ontwerp Ruud-Jan Kokke) in stof Hallingdal van Kvadrat als winnaar uit de bus. Oogenlust mocht dit project aankleden.  



Links

www.oogenlust.com
www.spoinq.nl
www.foucault.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, meubel, stoel, stoelen, design, #broersdesign #spoinq, #rijksmuseum #interieurontwerp #projecten #architectuur #interieurarchitect, #Oogenlust

Gerelateerd nieuws
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder
 
Van Rossum breidt Cairn uit
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden