Dineren voor de Nachtwacht

Donderdag 03 juni 2021

Nog even, en dan mogen de musea eindelijk weer open. Zo ook het Rijksmuseum. Dit museum heeft nieuwe stoelen aangeschaft. Zij zijn afkomstig van meubelfabrikant Spoinq.
Dineren voor de Nachtwacht

Logischerwijs is Spoinq zeer trots op het feit dat het Rijksmuseum hun stoelen zal gebruiken voor de officiële diners in het Rijksmuseum, met de Nachtwacht als achtergrond.

 

Na een strenge voor-selectie kwam stoel Square (ontwerp Ruud-Jan Kokke) in stof Hallingdal van Kvadrat als winnaar uit de bus. Oogenlust mocht dit project aankleden.  



Links

www.oogenlust.com
www.spoinq.nl
www.foucault.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, meubel, stoel, stoelen, design, #broersdesign #spoinq, #rijksmuseum #interieurontwerp #projecten #architectuur #interieurarchitect, #Oogenlust

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe kastopstellingen van Coesel
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder
 
Kingcome maakt bed voor honden
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden