Digitaal printen centraal op Heimtextil

Woensdag 30 november 2016

Op de komende interieurtextielbeurs Heimtextil zal het 'digitale printtechnologie'-segment voor het eerst in hal 6.0 gepresenteerd worden.
Digitaal printen centraal op Heimtextil

Heimtextil wordt van 10-13 januari 2017 in Frankfurt gehouden. Als onderdeel van de digitale printtechnologie is er een primeur, namelijk de 'Digital Textile Micro Factory': een digitale productieketen die live op locatie wordt tentoongesteld.

Bezoekers kunnen hier de volledig genetwerkte productie van textiel ervaren: van ontwerp en digitaal printen tot snijden en confectie. Een model van de toekomst waarin individuele producten regionaal worden vervaardigd zodra er vraag is. Het toont tevens het enorme potentieel van digitaal drukken in de textielindustrie.
 
Naast deze primeur zal de digitale printtechnologie door de nieuwe locatie in hal 6.0 meer ruimte krijgen in een centraal gedeelte van de beurs. Met meer exposanten en meer oppervlakte dan vorig jaar groeit dit segment voor de vijfde keer op rij op de komende Heimtextil.

 



Links

www.heimtextil.messefrankfurt.com
www.heimtextil-theme-park.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, Heimtextil

Gerelateerd nieuws
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden