Destination Design 2026

Dinsdag 20 mei 2025

Na drie succesvolle edities maakt Destination Design zich op voor een nieuwe editie van 18 t/m 20 januari 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
Destination Design 2026

Het event, georganiseerd door Label Vandenberg, Leolux, Koninklijke CBM en een vast team van enthousiaste professionals, belooft wederom een inspirerende ontmoetingsplek te worden voor interieurprofessionals en designmerken.

 

Destination Design ontstond in 2022 als antwoord op de behoefte van designprofessionals om elkaar fysiek te ontmoeten na het wegvallen van grote evenementen. De eerste editie vond plaats in de Fokker Terminal in Den Haag, gevolgd door edities in het Klokgebouw in Eindhoven in 2023 en 2024. Het evenement groeide snel uit tot een platform voor nieuwe producten op het gebied van meubels, stoffen, tapijten en verlichting, met deelnemers uit Nederland, België, Duitsland, Italië, Zwitserland en andere Europese landen.

 

Onder het thema Welcome Home opent Destination Design in januari 2026 opnieuw haar deuren. Het Klokgebouw, een voormalige bakelietfabriek van Philips en nu een bruisende locatie voor de creatieve industrie, is wederom de setting voor het evenement.

 

Designmerken die willen deelnemen aan Destination Design 2026 kunnen zich aanmelden via info@destinationdesign.nl. Er is plaats voor circa 50 labels.



Links

www.destinationdesign.nl
www.klokgebouw.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, netwerk, bijeenkomst, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, stoel, fauteuil, tafel, bank, #destinationdesign

Gerelateerd nieuws
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Fest lanceert bijzettafel Otto
Fést werkt voor de nieuwe bijzettafel Otto samen met het Duitse ontwerpduo Haus Otto. Het sculpturale ontwerp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden