Na 57 jaar is er een einde is gekomen aan Designers Guild als zelfstandig merk. In 2025 werden de naam Designers Guild en het ontwerparchief overgenomen door de Britse Dunelm Group. Inmiddels hebben zij een licentie voor een periode van 10 jaar verleend aan Sanderson Design Group voor de stoffen, het behang en de verf van Designers Guild. Dit is volgens Wilhelmine van Aerssen gebeurd buiten medeweten van Simon en Tricia Guild.
Gevolg hiervan is dat Wilhelmine van Aerssen agenturen niet meer als agent van Designers Guild actief zal zijn. Zij hebben 45 jaar het merk vertegenwoordigd en het is ooit het eerste merk van het bedrijf geweest. Op dit moment kan het agenturenbedrijf nog niet precies vertellen hoe de toekomst van Designers Guild eruit zal zien. Zodra hierover meer duidelijkheid is, zullen klanten direct geïnformeerd worden.
Het is wel zo dat de merken die onder de Designers Guild groep vallen (Ralph Lauren, William Yeoward, Christian Lacroix en John Derian) niet door deze ontwikkelingen worden getroffen, waarbij er eind oktober meer duidelijkheid zal zijn over de toekomstige distributie van Ralph Lauren.
Wilhelmine van Aerssen agenturen blijft actief als vertegenwoordiger voor diverse merken, namelijk Osborne & Little, Nina Campbell, Nobilis, William Yeoward Furniture, Barbara Osorio, Pedroso & Osorio, Unito Fabrics, Glant, Fromental, Vaughan Designs, George Smith, Jerry Pair Leather, Golran Luxury carpets, Alexandre Turpault en Essix beddengoed.
En binnenkort komt er nieuws over een prachtig nieuw merk dat zij aan de portfolio zullen toevoegen.
Het agenturenbedrijf geeft aan dat ze met dezelfde betrokkenheid zich inzetten voor klanten, collecties en de merken die men vertegenwoordigt. Zij helpen klanten graag bij het zoeken naar passende alternatieven voor de collecties van Designers Guild die momenteel niet geleverd kunnen worden.
Links
www.wva.nl
www.designersguild.com
Tags
nieuws, interieur, stoffen, collecties, merken, agent, agentuur, klanten, vertegenwoordiging, stoppen, overname, distributie, toekomst, levering, ontwikkelingen, gordijnstoffen, meubelstoffen, beddengoed, karpetten, vloerkleden, sfeer, zelfstandig, ontwerparchief, ontwerp, design, designers, #wva, #wilhelminevanaerssen, #designersguild, #triciaguild, #ralphlauren, #sandersondesigngroup