Designcollecties T&M

Maandag 04 juni 2018

Textiles & More (T&M) zal er als projectdistributeur van het premium pvc-vloerenmerk Mflor de nieuwe Authentic Lake collectie presenteren, maar ook de nieuwe designcollecties van Claire Vos en Edward van Vliet.
Designcollecties T&M

Kortgeleden publiceerden we we reeds over de introductie Authentic Lake van Mflor. Op de beurs Design District in Rotterdam van 6-8 juni zal T&M uit 's-Gravenhage daarnaast onder meer de Gravity stoffencollectie van Claire Vos (foto links) presenteren. Deze stoffen hebben een geavanceerde print techniek waarbij meer veel kleurigheid en gradiënten toegepast kunnen worden. Met een airbrush-achtige wijze is er een soort visuele driedimensionale diepte in de stof ontstaan. Deze optische effecten geven de dessins een grafisch maar toch zachte uitstraling, zo meldt de ontwerpster.

Gravity bestaat uit vier prints: Rain, Knit, Clan en Paperclip, in diverse stofkwaliteiten, van satijn, voile tot velours. Ze zijn toepasbaar als gordijnstof of in decoratieve kussens.

Archinature is vervolgens een nieuwe collectie van Edward van Vliet (foto rechts): geïnspireerd door geometrie, architectuur en natuur. Schaduw-texturen zijn bedekt met een geometrisch patroon met kleuren alsof het een edelmetaal is. De kleuren gaan van diepblauw naar zachtroze en natuurlijke tinten zoals beige en groen. Komt dat zien!



Links

www.designdistrict.nl
www.edwardvanvliet.com
www.mflor.com
www.roderickvos.com
www.textilesandmore.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, leggen, stroken, strook, plank, steen, staal, ijzer, leer, hout, beton, stofferen, stoffering, visgraat, gordijn, stof, textiel, #mflor, #designdistrict, #tenm, #textilesandmore, #roderickvos, #edwardvanvliet

Gerelateerd nieuws
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Fusie in de zonwering
Inhuis Plaza en Zon en Scherm bundelen krachten door middel van een fusie. Beide zijn actief in zonwering en raamdecoratie.
lees verder
Pvc-vrije klikvloer Tytan
Coretec Tytan: dit is volgens de fabrikant de eerste 100% pvc-vrije klikvloer. Deze vloerbedekking werd vorige week in avant-première op Architect@work gepresenteerd.
lees verder
 
Lichter leven met kleur jaar 2027
lees verder
Nieuwe directeur Maasdam vloeren
Henk Boon is de nieuwe algemeen directeur van Maasdam Vloeren uit Waddinxveen, het bedrijf waar hij al lange tijd werkt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden