Designbeurs Object Rotterdam

Donderdag 29 januari 2015

Van 5 t/m 8 februari 2015 vindt in de unieke locatie het cruiseschip SS Rotterdam de beurs Object Rotterdam plaats.
Designbeurs Object Rotterdam

                         Nieuwe 3D-stof Bloko van Aleksandra Gaca

 

 

Object Rotterdam biedt vier dagen lang een reis door de wereld van design; van mode en interieur tot beeldende kunst en architectuur. Meer dan vijftig nationale en internationale deelnemers tonen hun bijzondere objecten uit verschillende kunstdisciplines. De opvallende locatie geeft een extra dimensie aan de tentoongestelde werken en aan de sfeer op de beurs. 

 

De beurs vindt plaats in de verschillende ruimtes van het schip. In de La Fontaine zaal presenteren zich twintig deelnemers die werken met bijzondere materialen. Monumentale objecten van keramiek en marmer worden afgewisseld met ontwerpen van hout en textiel. In de Glass Enclosed Promenade exposeren nog eens 35 deelnemers hun mode- en woonaccessoires maar ook productontwerpen en industriële producten in kleine oplage. 

 

Een van de exposanten is Aleksandra Gaca die gespecialiseerd is in het ontwerpen en in productie brengen van innovatieve stoffen. Tijdens Object Rotterdam presenteert zij Bloko, de nieuwe 3D-stof uit haar Architextiles-collectie, op een driedimensionaal wandpaneel.

 

Object Rotterdam is verbonden aan de Art Rotterdam Week en er rijdt een pendelbus tussen de diverse locaties in en om de stad. Openingstijden van de beurs zijn van donderdag tot en met zondag van 11.00 uur tot 19.00 uur. Toegang is € 7,50 (kinderen onder 11 jaar gratis toegang). Het adres van het SS Rotterdam is 3de Katendrechtsehoofd 25 in Rotterdam.



Links

www.objectrotterdam.com
www.objectrotterdam.nl
www.ssrotterdam.nl
www.designyourevoque.nl

Tags

design, ontwerp, interieur, architectuur, kunst, mode, woonaccessoire, stof

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden