Des Bouvrie bij Maretti

Donderdag 05 november 2020

Met trots presenteert Maretti Lighting een voltooid project in het Van der Valk hotel Duiven. Daarnaast zijn twee eigenzinnige modellen van Monique des Bouvrie nieuw in het assortiment van de Nederlandse verlichtingsfabrikant.
Des Bouvrie bij Maretti
Des Bouvrie bij Maretti Des Bouvrie bij Maretti Des Bouvrie bij Maretti Des Bouvrie bij Maretti Des Bouvrie bij Maretti

Maretti Lighting produceerde voor Moniques des Bouvrie (foto 1) de Le Masque (foto 2 en 3) en Sans Chichi (foto 4), twee eigenzinnige verlichtingsontwerpen. Des Bouvrie wilde iets creëren wat uniek is, een beetje ‘arty’ en tot de verbeelding sprekend. De door haar ontworpen modellen maken ook als ze uit zijn een statement in het interieur.

 

De renovatie van de lobby en de bar in het Van der Valk hotel Duiven moest door de coronamaatregelen sneller klaar dan in eerste instantie gepland. Maretti Lighting werkte hiervoor samen met interieurdesigner Hans Kuijten en Nijboer Interieurbouw. Zo kon het project binnen drie maanden worden opgeleverd.

 

De receptiebalie wordt geflankeerd door Hicks hanglampen uit de Designercollectie van HIP Studio (foto 5). De Combat railspots zijn plaats- en richtbaar en verlichten precies de juiste plekken van de receptie. In de lobby monteerden Maretti ledlijnen aan het plafond die zit- en loungehoekjes extra markeren (foto 6). Door ook te variëren in verlichting en de dimmogelijkheden in het lichtregelplan erop af te stellen, krijgt elke plek een eigen sfeer. Voor de plafonds zijn Fortaleza half-inbouwspots en ronde Discus, Brighteye en Tresto inbouwspots gekozen, voorzien van CTA lichtbronnen. De Pico Led inbouwspotjes zijn klein, maar zorgen volgens Maretti voor een groots lichteffect in de compartimenten van de room-dividers. De ledlijnen in de kasten zorgen voor eenzelfde effect.

 

De ronde vorm is in alle verlichting doorgevoerd. De slanke Jug AT hanglampen verlichten de tafels in de loungehoeken en de Jug AT wandlampen geven een lichtval omhoog en omlaag bij de zitjes langs de wanden. Boven de grote tafels hangen small, medium en large modellen uit de HALA Sliced Black&Gold serie. Ook in de hotelbar zijn met room-dividers intieme hoekjes gecreëerd en ledlijnen aangebracht in het plafond, maar ook onder de bar, die daarom lijkt te zweven op licht. De Tulip pendants en een speciaal voor de bar ontworpen lijn van extra lange Hicks hanglampen van HIP Studio maken het geheel af.

 

Maretti heeft een showroom in het ETC Design Center Europe in Culemborg.



Links

www.hotelduiven-arnhem.nl
www.etcdesigncenter.nl
www.maretti.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, outdoor, tuinverlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, HIP Studio, #maretti, #etcdesigncenter, #etcdesignexperience, #etcexpo, #moniquedesbouvrie, #desbouvrie, #vandervalk

Gerelateerd nieuws
 
Elys onthult Linea Invi
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden