Decosit toch weer later

Dinsdag 14 april 2020

De textielbeurs Decosit was dit jaar gepland op 8 en 9 september maar werd vanwege corona vervroegd naar juni. Maar nu is de beurs vanwege corona wederom verplaatst!
Decosit toch weer later

Fedustria, de organisatie van Decosit, heeft de editie 2020 nu geheel geannuleerd vanwege de corona-crisis. De volgende editie vindt dus pas plaats in september 2021, maar de exacte data zijn nog niet bekend.
 
Vorige maand besloot de beursorganisatie Decosit de oorspronkelijke data (8-9 september) naar juni te vervroegen omdat andere shows, zoals de gerenommeerde internationale textielbeurs Proposte in Cernobbio (Como), hun evenement naar september verplaatsten. Om dit najaar een overaanbod te voorkomen, werd Decosit dus vervroegd.

Hoewel de huidige Belgische maatregelen niet tot juni duren, heeft de organisatie nu besloten om de beurs uit voorzorg te annuleren. De organisatie gelooft dat juni te dichtbij is om ieders veiligheid te kunnen garanderen. Omdat elk land daarnaast een op maat gemaakt aanpak heeft is het te ongewis of de beurs in juni al voldoende aantrekkelijk zal zijn voor zowel bezoekers als exposanten.

Proposte staat wel nog dit jaar gepland, van 23-25 september 2020.



Links

www.decosit.brussels
www.fedustria.be
www.propostefair.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, slapen, woning, stof, bekleding, textiel, meubelstof, gordijn, wandbekleding, tafellinnen, badlinnen, bedlinnen, mood, textielbeurs, brussel, beurs, show, event, trend, trendboek, evenement, origin, original, origineel, design, brussel, bruxelles, brussels expo, moodbrussels, fedustria, decosit, #fedustria, #decosit, #corona, #covid19, #internationalobservatory, #ascontexeditoriale, #villaerba, #villabernasconi, #propostefair, #proposte28, #proposte2020

Gerelateerd nieuws
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden