Debuut Belliny op Incoda

Woensdag 06 augustus 2025

Tijdens de komende editie van het vakevent Incoda, op 21, 22 en 23 september 2025 in Gorinchem, is Belliny Fabrics een van de nieuwkomers.
Debuut Belliny op Incoda

Belliny Fabrics, een groothandel in hoogwaardige interieurstoffen én exclusieve designmeubelen wordt geleid door Claire Declemy, samen met haar zus Gaby Declemy, die sinds dit jaar ook actief betrokken is bij het bedrijf. Met hun gezamenlijke visie brengt Belliny meer dan alleen stoffen: ze brengen maatwerk, stijl en duurzame kwaliteit naar de interieurbranche.


De collectie van Belliny is breed toepasbaar. Van hotelkamers en scheepsinterieurs tot intensief gebruikte projectmeubelen. De stoffen worden in Europa geweven, met aandacht voor detail en duurzaamheid.

Belliny biedt zowel gordijn- als meubelstoffen in uiteenlopende weeftechnieken en een uitgebalanceerd kleurenpalet. De volledige collectie is te bezichtigen op afspraak in de showroom in Naarden. Maar dit jaar is het bedrijf dus ook aanwezig op Incoda 2025.



Links

studioashby.com/sister/
www.belliny.nl
www.designsofthetime.be
www.islemill.com
www.jbrownfabrics.uk
www.label.nl
www.yarncollective.co.uk

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, stof, fabric, meubelstof, gordijnstof, bekleding, bekledingsstof, meubelbekleding, verkoop, meubel, meubilair, zitmeubel, fauteuil, bank, zitbank, personalia, #studioashby #sisterbystudioashby, #belliny, #designsofthetime, #islemill, #jbrownfabrics, #labelvandenberg, #yarncollective, #incoda

Gerelateerd nieuws
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geïntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden