De Le Cuona via Elements

Vrijdag 03 augustus 2018

Het Britse stoffenhuis De le Cuoña wordt sinds 1 augustus vertegenwoordigd door Elements of Interior.
De Le Cuona via Elements

De le Cuoña is opgericht in 1992 door de Zuid-Afrikaanse Bernie de le Cuoña (foto links; site). De firma is leverancier van interieurstoffen en accessoires van gewassen linnen, kasjmier en wollen paisley.
 
De collecties zijn geïnspireerd op de cultuur die ze tijdens haar reizen tegenkwam, bijvoorbeeld ruige accenten van de Afrikaanse bush, schilderijen in Los Angeles of antieke sjaals in Kashmir. Naar eigen zeggen is ze een expert in het interpreteren van deze 'momenten' in het weefsel van zowel klassieke als hedendaagse interieurs.

Lorette Millar (foto rechts; Twitter) van Elements of Interior vertegenwoordigt het merk vanaf nu in Nederland. Het bedrijf heeft een showroom in Woerden en op het Etc in Culemborg. Naast De le Couña worden ook de labels Asanderus (Calcutta), Dedar, Karine Bonjean KB Evolution21, Gancedo, Hermès, Ian Sanderson, James Hare, Karin Sajo en Texam door Elements of Interior gevoerd.

 



Links

www.asanderus.com
www.dedar.com
www.delecuona.co.uk
www.elementsofinterior.nl
www.gancedo.com
www.homefabricshermes.dedar.com
www.iansanderson.co.uk
www.james-hare.com
www.karinsajo.com
www.kb-evolution21.com
www.texam.fr

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, linnen, linnenlook, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, confectie, gordijnstof, interieurstof, woonaccessoire, accessoire, meubel, bank, fauteuil, zitmeubel, lifestyle, conceptstore, store, winkel, retail, showroom, personalia, #delecuona, #cuona, #elementsofinterior, #asanderus, #calcutta), #dedar, #evolution21, #gancedo, #hermes, #iansanderson, #jameshare, #karinsajo, #texam

Gerelateerd nieuws
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Groot belang functioneel textiel
Functioneel textiel is de strategische motor voor productontwikkeling op de internationale textielvakbeurs Techtextil 2026 van 21-24 april in Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden