De bergen in met Rosenthal

Donderdag 29 oktober 2020

Fabrikant van porseleinen tafelwaren- en woonaccessoires Rosenthal breidt zijn serviescollectie Mesh uit met de nieuwe kleur Mountain. Ook is voor het eerst glaswerk toegevoegd aan de collectie.
De bergen in met Rosenthal
De bergen in met Rosenthal De bergen in met Rosenthal

Krachtig en diepgaand, zo kun je de nieuwe kleur Mountain volgens Rosenthal het beste omschrijven. De tint is geïnspireerd door het expressieve grijs van de bergen. Naast de bestaande kleuren Forest, Aqua, Walnut en Cream is Mesh servies nu dus ook verkrijgbaar in deze grijze nuance. De warme toon zorgt volgens de fabrikant voor een gezellige, moderne sfeer. De Spaanse industriële ontwerper Gemma Bernal ontwierp het Mesh servies, dat gekenmerkt wordt door geometrische vormen met delicaat, bamboe-achtig Mesh-reliëf.

 

De kleuren worden met een special glazuur op een temperatuur van 1400 graden aangebracht op het porselein. Hierdoor zijn de glazuren bijzonder kleur- en krasvast en daarnaast benadrukken ze het individuele, handgemaakte karakter van de vormen, waardoor het bijzonder Mesh-reliëf er beter uitspringt. Om het plaatje compleet te maken is er voor het eerst ook mondgeblazen glaswerk toegevoegd aan de collectie (foto 3). De glazen hebben een reliëf in de bodem die dezelfde typische lijnstructuur heeft als het servies. Ze zijn verkrijgbaar in helder glas of in de kleurvarianten Aqua of Mountain.

 

Rosenthal wordt verdeeld door TTP Concepts uit Berkel-Enschot.



Links

www.rosenthal.de
www.ttpconcepts.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon,winkel, showroom, woonaccessoire, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, keramiek, servies, porselein, glas, glazen, bord, #rosenthal, #ttpconcepts

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden