DDW fysiek afgeblazen

Woensdag 30 september 2020

De DDW (Dutch Design Week) die van 19-27 oktober gehouden zou worden gaat niet door vanwege een noodverordening van burgemeester John Jorritsma.
DDW fysiek afgeblazen

De noodverordening die deze week van kracht is geworden na het uitvaardigen van nieuwe corona-maatregelen door het kabinet, heeft Eindhovens' burgemeester John Jorritsma (foto) doen besluiten alle geplande bijeenkomsten in het kader van de fysieke Dutch Design Week (DDW) af te gelasten.

Diverse beurzen in Nederland en Duitsland hebben de aflopen tijd bewezen dat dit soort events zelfs nog ruimer opgezet en veiliger te organiseren zijn dan bijvoorbeeld inkopen te doen in een supermarkt. Maar ondanks alle maatregelen en gemaakte kosten die door de organisatie genomen zijn om het event veilig te organiseren, weegt de bestuurlijke verantwoordelijkheid van de burgemeester blijkbaar zwaarder dan alle andere gevolgen.

Dat betekent dat het festival dit jaar uitsluitend door kan gaan in virtuele vorm, die de komende dagen bepaald wordt. Dutch Design Foundation (DDF), de organisatie achter DDW betreurt het besluit maar heeft ook begrip voor de beslissing.



Links

www.ddw.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, awards, DDA, DDW20, DDW, Dutch Design, Academy, Dutch Design Week, event, beurs, tentoonstelling, show, evenement, meubel, lamp, verlichting, stoel, ontwerp, design, museum, Design Academy, Eindhoven, week, #ddw, #dutchdesignweek

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directie Vriesco
Royal Vriesco heeft de directie uitgebreid en is nu weer terug naar een drie koppige leiding. Ceo Johanna Jorritsma staat nu samen met de cco en cfo aan het stuur van het gordijnenbedrijf uit Leeuwarden.
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Interlübke opnieuw failliet
De Duitse meubelfabrikant Interlübke heeft faillissement aangevraagd. Het is de tweede keer sinds 2012 dat het bedrijf in financiële problemen komt.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden