Das Haus nieuwe vorm

Donderdag 25 november 2021

Vooralsnog lijkt vakbeurs IMM door te kunnen gaan, van 17–23 januari 2022. Project Das Haus viert dan zijn tiende verjaardag. Das Haus is het afgelopen decennium een platform voor internationale ontwerpers om hun persoonlijke interpretaties van het huis en leven van morgen te presenteren.
Das Haus nieuwe vorm

Tegelijkertijd weerspiegelden de laatste negen edities van Das Haus volgens organisator Koelnmesse verschillende facetten van sociale en culturele verandering, waarbij belangrijke onderwerpen aan bod kwamen zoals klimaatverandering en schaarste aan hulpbronnen. Drie ontwerpers, drie verdiepingen, drie perspectieven voor stedelijk wonen waren gepland voor Das Apartment Haus. Uitgevoerd door ontwerpers Luca Nichetto, Sebastian Herkner en Studio Truly Truly.

 

Als onderdeel van de herpositionering van de internationale interieurbeurs IMM heeft Das Haus echter een andere look gekregen. Visions of Das Apartment Haus is een eerbetoon aan Das Haus. In drie open ruimtes ervaren bezoekers straks drie unieke visies op wonen. Elk van de creatieve teams gebruikt hun ruimte om nieuwe ontwikkelingen te presenteren met merken als Thonet, Wittmann, Leolux, Rakumba, Schönbuch, Gandia Blasco, Ethimo, Wendelbo, Lodes, Arflex, La Manufacture, Freifrau, Classicon, Coedition en vele anderen.

 

Het concept van ontwerperspaar Studio Truly Truly is dat ze, in plaats van een typische residentiële lay-out aan te nemen, de ruimte voorstellen als een canvas gerangschikt met een opwindende compositie van elementen.

 

Luca Nichetto richt zich daarentegen op waarden als passie, vakmanschap en het belang van savoir faire en gemeenschap - bestaande uit ontwerpers en bedrijven. Investeren in een designproduct betekent volgens hem altijd investeren in de gemeenschap die achter dat product zit.

 

De Duitse ontwerper Sebastian Herkner zal het ontwerp van co-living en co-working-ruimtes onderzoeken. Hij is vooral geïnteresseerd in de overgangen tussen ruimtes voor concentratie en voor communicatie. Zijn doel is om deze zo te ontwerpen dat er ruimte is voor de verschillende behoeften van mensen: ruimte om je terug te trekken, samen te werken en om mensen te ontmoeten.


Toegangstickets.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, smart home, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, #imm, #imm22, #imm2022, #immcologne, #koelnmesse, #DasApartmenthaus

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
 
Vraag zonwering verdubbelt
lees verder
Red Dot voor Ahrend Cerene
De akoestische kantoorpod Ahrend Cerene heeft een Red Dot Design Award ontvangen. Tegelijk breidt Ahrend de collectie uit met nieuwe uitvoeringen en een samenwerking met het Nederlandse textielbedrijf Byborre.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden