Dalende omzet AS Creation

Dinsdag 28 maart 2017

A.S. Création heeft een stevige omzetdaling in 2016 gerealiseerd. De winst wist het Duitse behangbedrijf daarentegen sterk te vergroten.
Dalende omzet AS Creation

De omzet van A.S. Création daalde in 2016 met 8,4% tot € 152,6 miljoen, zo meldde BTH Heimtex op basis van een persbericht van het bedrijf. De belangrijkste oorzaak voor deze omzetdaling was de slechte economische situatie van Oost-Europese landen buiten de EU, en de zwakke lokale valuta ten opzichte van de Euro. Daarnaast was er een gebrek aan groei op de EU-markten, waar meer dan 80% van de omzet behaald.

Toch is A.S. Création - bekend van labels als Fuggerhaus, Indes, Raffi en Oilily - erin geslaagd om de daling van het bedrijfsresultaat in 2016 tot € 5,9 miljoen te beperken. Door het goede resultaat van de Russische joint venture A.S. & Palitra werd het geconsolideerde resultaat vóór belastingen zelfs sterk verbeterd: € 10,2 miljoen (+81,5%) en na belastingen met € 7,4 miljoen (+126,2%) meer dan verdubbeld.

 



Links

www.as-creation.de
www.as-creation.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, winkel, retail, shop, outlet, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, wand, behang, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, wandbekleding, muur, #ascreation, #fuggerhaus, #indes, #raffi, #Oilily

Gerelateerd nieuws
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
Behang met tradities
Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Roots, gebaseerd op natuur en tradities.
lees verder
 
Riverevents vaart langs steden
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
FFD wordt EFD
Flanders Flooring Days gaat vanaf 2028 verder als European Flooring Days. De nieuwe naam weerspiegelt de internationale schaal die het event de voorbije vijf edities heeft opgebouwd, met Vlaanderen als vaste thuisbasis.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden