Dalende omzet AS Creation

Dinsdag 28 maart 2017

A.S. Création heeft een stevige omzetdaling in 2016 gerealiseerd. De winst wist het Duitse behangbedrijf daarentegen sterk te vergroten.
Dalende omzet AS Creation

De omzet van A.S. Création daalde in 2016 met 8,4% tot € 152,6 miljoen, zo meldde BTH Heimtex op basis van een persbericht van het bedrijf. De belangrijkste oorzaak voor deze omzetdaling was de slechte economische situatie van Oost-Europese landen buiten de EU, en de zwakke lokale valuta ten opzichte van de Euro. Daarnaast was er een gebrek aan groei op de EU-markten, waar meer dan 80% van de omzet behaald.

Toch is A.S. Création - bekend van labels als Fuggerhaus, Indes, Raffi en Oilily - erin geslaagd om de daling van het bedrijfsresultaat in 2016 tot € 5,9 miljoen te beperken. Door het goede resultaat van de Russische joint venture A.S. & Palitra werd het geconsolideerde resultaat vóór belastingen zelfs sterk verbeterd: € 10,2 miljoen (+81,5%) en na belastingen met € 7,4 miljoen (+126,2%) meer dan verdubbeld.

 



Links

www.as-creation.de
www.as-creation.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, winkel, retail, shop, outlet, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, wand, behang, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, wandbekleding, muur, #ascreation, #fuggerhaus, #indes, #raffi, #Oilily

Gerelateerd nieuws
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geïntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden