Daan Roosegaarde NII

Donderdag 09 oktober 2014

Daan Roosegaarde, social design ontwerper, is de gastspreker op de eerstvolgende trenddag van het Nederlands Interieur Instituut. Hij is bekend van ondermeer duurzaam verlichte snelwegen en televisieoptredens bij De Wereld Draait Door.
Daan Roosegaarde NII

Trendwatcher Zuzanna Skalska zal voorafgaand aan de lezing van Daan Roosegaarde een inleiding verzorgen. Op vrijdag 7 november bij de meest toonaangevende leverancier van groen in Europa: Royal Lemkes in Bleiswijk. 

 

Sociale design

Roosegaarde is een innovator, een artiest die de wereld heeft veranderd met zijn sociale design. Hij legt verbindingen tussen mensen, technologie en ruimte. Roosegaarde lijkt te kunnen toveren met design en techniek. Zo ontwerpt hij duurzame snelwegen en dansvloeren. Bloemen die licht geven bij menselijke aanwezigheid en hij ontwerpt tegenwoordig zelfs ringen van smog. Deze kunstenaar heeft al naam en furore gemaakt met vele van zijn projecten als Crystal, Marbles & Smart Highway (voor alle projecten zie www.studioroosegaarde.net). Door Forbes wordt hij bovendien genoemd in de top 100 van veranderaars.

 

Kosten zonder lidmaatschap: € 195 (exclusief btw). Óf als basismember: € 135 (exclusief btw).

 

Het programma begint om 13.30 uur en aanmelden is mogelijk via info@interieurinstituut.nl.



Links

www.interieurinstituut.nl
www.studioroosegaarde.net

Tags

wonen, interieur, interieurcollectie, interieurstyling, wooninspiratie, meubel, interieurbekleding, verf, vloer, woonaccessoire, interieurartikel, woondecoratie, lamp, verlichting, raamdecoratie

Gerelateerd nieuws
 
Verkooppunt voor Wehkamp collectie
lees verder
Energiezuinig door slimme ventilatie
[Sponsored artikel] - Energiezuinig wonen draait allang niet meer alleen om goede isolatie of zonnepanelen. Ook frisse lucht speelt een steeds grotere rol binnen moderne woningen.
lees verder
 
Groei omzet retail april 2026
lees verder
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
 
Kwartaalbeeld bouw redelijk positief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden