CS Schmalmoebel in problemen

Dinsdag 06 maart 2018

De Duitse meubel- en slaapkamerfabrikant CS Schmalmöbel GmbH & Co KG is op 1 maart een faillissementsprocedure gestart, maar het bedrijf draait voorlopig door.
CS Schmalmoebel in problemen

Het rommelt al langer bij het bedrijf, zo is het al tijden tevergeefs op zoek naar investeerders. De bedrijfsactiviteiten zullen vooralsnog worden voortgezet, zo meldt MöbelKultur.

Met de genaamde  'insolventieprocedure' worden verschillende maatregelen doorgevoerd, vooral op het gebied van personeel.

CS Schmalmöbel heeft volgens eigen opgave ruim 50 dealers in België en 13 dealers in Nederland, voornamelijk bij Trendhopper.

 



Links

www.csschmal.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, meubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, bank, werk, design, personalia, failliet, bankroet, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, #csschmalmoebel

Gerelateerd nieuws
Kunstwerk van restmateriaal
Wat als restmateriaal een tweede leven krijgt? Voor Yumeko en kunstenares Edith Beurskens was dat het uitgangspunt van een bijzondere samenwerking. Vanuit Yumeko’s nieuwste hennepcollectie ontstond een handgemaakt kunstwerk dat de kracht van natuurlijk materiaal, ambacht en aandacht viert.
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
 
Sofasysteem Ellipse
lees verder
 
Klassieker met nieuwe zachtheid
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden