Coulisse innovaties op R+T

Dinsdag 12 december 2017

Raambekledingleverancier Coulisse presenteert zich van 27 februari tot en met 3 maart 2018 voor de zesde keer op rij op de R+T in Stuttgart.
Coulisse innovaties op R+T

Coulisse zal op de R+T, de internationale beurs voor onder meer de zonweringsmarkt die eens in de drie jaar in Stuttgart wordt gehouden, een groot aantal innovaties voor de maatwerk- en de doe-het-zelf-markt introduceren. Rob Boogaard, CEO van Coulisse wil de komende jaren zowel het assortiment als organisatie verder verduurzamen. Hierbij wordt onder meer gekeken wat er nog meer met raambekleding bereikt kan worden: 'energiebesparing, meer productiviteit, veiligheid, preventie, een gevoel van well-being, een gezonder binnenklimaat, comfort en natuurlijk sfeer.'

Naast een groot aantal nieuwe rolgordijn- en houtcollecties voor het maatwerksegment presenteert Coulisse op de R+T een plug-and-play concept voor het in een handomdraai draadloos motoriseren van rolgordijnen. Kennis van elektronica is hierbij overbodig. Een oplossing die automatisering bereikbaar maakt voor de consument in de woonmarkt.

Ook presenteert Coulisse op de R+T de nieuwe Contract Collection. Deze collectie bestaat uit een totaalassortiment van stoffen, systemen en automatisering voor toepassing in de projectmarkt.

Ook de mogelijkheden voor promotionele ondersteuning zal het bedrijf uit Enter tonen. Naast stalenboeken zijn dat shop-in-shop modules, schappresentaties en POS-materiaal. Voor de Coulisse campagne voor 2018 heeft Coulisse internationaal kunst- en modefotograaf Jasper Abels gecontracteerd.

 



Links

www.coulisse.nl
www.messe-stuttgart.de/r-t/
www.rt-expo.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, jaloezie, lamel, plissé, shades, rolgordijn, screen, gordijn, zonwering, buitenzonwering, stof, stoffering, personalia, r+t, #coulissse, @rt_tradefair, #rtexpo

Gerelateerd nieuws
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Proposte 2025 nieuws
Van 6 tot en met 8 mei 2025 vormt Villa Erba in Cernobbio opnieuw het toneel voor Proposte. Volgens de organisatie is de 32e editie compacter, selectiever en innovatiever dan ooit.
lees verder
 
Aandacht voor behang
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
Exotische sferen
De nieuwe behangcollectie van Eijffinger neemt je mee langs exotische sferen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden