Coulisse innovaties op R+T

Dinsdag 12 december 2017

Raambekledingleverancier Coulisse presenteert zich van 27 februari tot en met 3 maart 2018 voor de zesde keer op rij op de R+T in Stuttgart.
Coulisse innovaties op R+T

Coulisse zal op de R+T, de internationale beurs voor onder meer de zonweringsmarkt die eens in de drie jaar in Stuttgart wordt gehouden, een groot aantal innovaties voor de maatwerk- en de doe-het-zelf-markt introduceren. Rob Boogaard, CEO van Coulisse wil de komende jaren zowel het assortiment als organisatie verder verduurzamen. Hierbij wordt onder meer gekeken wat er nog meer met raambekleding bereikt kan worden: 'energiebesparing, meer productiviteit, veiligheid, preventie, een gevoel van well-being, een gezonder binnenklimaat, comfort en natuurlijk sfeer.'

Naast een groot aantal nieuwe rolgordijn- en houtcollecties voor het maatwerksegment presenteert Coulisse op de R+T een plug-and-play concept voor het in een handomdraai draadloos motoriseren van rolgordijnen. Kennis van elektronica is hierbij overbodig. Een oplossing die automatisering bereikbaar maakt voor de consument in de woonmarkt.

Ook presenteert Coulisse op de R+T de nieuwe Contract Collection. Deze collectie bestaat uit een totaalassortiment van stoffen, systemen en automatisering voor toepassing in de projectmarkt.

Ook de mogelijkheden voor promotionele ondersteuning zal het bedrijf uit Enter tonen. Naast stalenboeken zijn dat shop-in-shop modules, schappresentaties en POS-materiaal. Voor de Coulisse campagne voor 2018 heeft Coulisse internationaal kunst- en modefotograaf Jasper Abels gecontracteerd.

 



Links

www.coulisse.nl
www.messe-stuttgart.de/r-t/
www.rt-expo.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, jaloezie, lamel, plissé, shades, rolgordijn, screen, gordijn, zonwering, buitenzonwering, stof, stoffering, personalia, r+t, #coulissse, @rt_tradefair, #rtexpo

Gerelateerd nieuws
Interieurtrends persoonlijk thuis
[Sponsored artikel] - Bij de inrichting van je huis is het toevoegen van een persoonlijke touch belangrijk. Niet alleen door de juiste meubels of kleuren, maar ook door het creëren van een ruimte die jouw verhaal vertelt.
lees verder
Verkoop Belgische winkels Leenbakker
Woonwarenhuis Leenbakker (Home Fashion Group) leidt verlies in België en zet nu alle winkels te koop.
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
 
Behang met zelfexpressie
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden