Coulisse innovaties op R+T

Dinsdag 12 december 2017

Raambekledingleverancier Coulisse presenteert zich van 27 februari tot en met 3 maart 2018 voor de zesde keer op rij op de R+T in Stuttgart.
Coulisse innovaties op R+T

Coulisse zal op de R+T, de internationale beurs voor onder meer de zonweringsmarkt die eens in de drie jaar in Stuttgart wordt gehouden, een groot aantal innovaties voor de maatwerk- en de doe-het-zelf-markt introduceren. Rob Boogaard, CEO van Coulisse wil de komende jaren zowel het assortiment als organisatie verder verduurzamen. Hierbij wordt onder meer gekeken wat er nog meer met raambekleding bereikt kan worden: 'energiebesparing, meer productiviteit, veiligheid, preventie, een gevoel van well-being, een gezonder binnenklimaat, comfort en natuurlijk sfeer.'

Naast een groot aantal nieuwe rolgordijn- en houtcollecties voor het maatwerksegment presenteert Coulisse op de R+T een plug-and-play concept voor het in een handomdraai draadloos motoriseren van rolgordijnen. Kennis van elektronica is hierbij overbodig. Een oplossing die automatisering bereikbaar maakt voor de consument in de woonmarkt.

Ook presenteert Coulisse op de R+T de nieuwe Contract Collection. Deze collectie bestaat uit een totaalassortiment van stoffen, systemen en automatisering voor toepassing in de projectmarkt.

Ook de mogelijkheden voor promotionele ondersteuning zal het bedrijf uit Enter tonen. Naast stalenboeken zijn dat shop-in-shop modules, schappresentaties en POS-materiaal. Voor de Coulisse campagne voor 2018 heeft Coulisse internationaal kunst- en modefotograaf Jasper Abels gecontracteerd.

 



Links

www.coulisse.nl
www.messe-stuttgart.de/r-t/
www.rt-expo.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, jaloezie, lamel, plissé, shades, rolgordijn, screen, gordijn, zonwering, buitenzonwering, stof, stoffering, personalia, r+t, #coulissse, @rt_tradefair, #rtexpo

Gerelateerd nieuws
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden