Consumenten Slaapbeurs succesvol

Vrijdag 10 juni 2016

Van 17-19 maart is de eerste consumentenspeciaalbeurs voor een goede nachtrust gehouden in Berlijn: 'Sleep for fit' is goed ontvangen.
Consumenten Slaapbeurs succesvol

Manuel Wrobel, beursmanager 'Sleep for fit, en Prof. Ingo Fietze, directeur Schlafmedizinischen Zentrums Charité Berlin.

 

 

'Sleep for fit' vond plaats op het Estrel Congress & Exhibition Center. Met 87 exposanten, waaronder start-ups als Eve, trok de beurs ruim 3.640 bezoekers.

Niet alleen de bezoekers, maar ook de exposanten waren tevreden over de première, zelfs als ze eigenlijk een hoger aantal bezoekers hadden verwacht. De bovengemiddelde interesse zorgden namelijk voor een goede omzet bij de exposanten. Zo'n 90% van de bezoekers hebben namelijk producten besteld of gekocht, zo is nu volgens Möbelkultur bekend geworden.

Zeer gewaardeerd werden de presentaties van slaapwetenschappers, o.a. die over mythes over slapen of tips voor het kopen van een matras.

Gezien deze positieve feedback zal tweede 'Sleep for fit' zal in 2017 opnieuw plaatsvinden. Dan als onderdeel van de 'Internationale Dag van de Slaap' van 17-19 maart, weer op Estrel in Berlijn.

 



Links

www.evemattress.de
www.sleep-for-fit.de

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, #sleep4fit, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, demonstratie, voorlichting, presentatie.

Gerelateerd nieuws
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
 
JD betreedt NL markt met Joybuy
lees verder
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden