Confortluxe op Marketday BXL

Vrijdag 30 oktober 2020

Confortluxe en Lievens zijn een paar van de Belgische bedrijven die maandag 2 november onder het genot van een Belgische wafel te bezoeken zijn met nieuws in de DWI in Nieuwegein.
Confortluxe op Marketday BXL
Confortluxe op Marketday BXL

Sales en marketing manager Nederland Jeroen van der Borg (foto 2; Linkedin) laat weten samen met collega's Bart en Frank voor Confortluxe en Lievens present te zijn in de DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein op maandag 2 november van 10-17 uur.

Het is dan de Marketday BXL, zoals we reeds eerder aankondigden: een alternatief geboden voor de fysieke Meubelbeurs Brussel, die helaas werd gecanceld vanwege corona. De gebruikelijke Marketday XL op de eerste maandag van de maand, waarbij naast de meubelexposanten ook de exposanten op het gebied van slapen, home & living en verlichting open zijn, maar dan in het teken van Brussel. Het is maandag dus mogelijk: ontmoet de makers onder het genot van een Belgische wafel.

Jeroen van der Borg belooft dat Confortluxe nog voor het einde van het jaar (nieuwe) zit- en slaapmeubelmodellen kan leveren, nog voor de Kerstdagen! De fabrikanten uit Wervik en Tielt staan sinds vorig jaar op de ruim 750 m² grote stand 2C213 met onder meer de nieuwe collectie 2021.



Links

www.confortluxe.com
www.dewoonindustrie.nl
www.lievensnv.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #marketday, #marketdayxl, #marketdaybxl, #woonindustrie, #dwi, #confortluxe, #lievensnv

Gerelateerd nieuws
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
 
Overname merk Schlaraffia
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden