Conde House via BXB

Dinsdag 11 september 2018

Onlangs heeft BXB Agenturen het Japanse Conde House toegevoegd aan haar portefeuille. Conde House - opgericht in 1968 - ontwerpt en produceert onder meer massief houten tafels en stoelen.
Conde House via BXB
Conde House via BXB

Conde House besteedt bij ieder ontwerp veel aandacht aan Japanse waarden: respect voor de natuur en aandacht voor mensen. Het combineert de schoonheid van Japans (noten)hout met het perfectionisme van de Japanse vakman. De houten meubelen worden met moderne gereedschappen vervaardigd en stuk voor stuk met de hand afgewerkt. De collectie van Conde House wordt vervaardigd op het Japanse eiland Hokkaido en wordt wereldwijd verkocht.
 
Naast Conde House in Nederland vertegenwoordigt BXB Agenturen al langer Sudbrock Möbelhandwerk in Nederland & België. Laatstgenoemde is deze zomer overigens vertrokken uit DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein en zal - net als de collectie van Conde House - pas in januari te zien zijn op de beurs Imm 2019 in Keulen.





Links

www.bxbagenturen.nl
www.condehouse.de
www.ronald-schmitt.com
www.sudbrock.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, meubel, tafel, salontafel, stoel, fauteuil, bank, zitmeubel, kast, stoel, fauteuil, dressoir, #bxbagenturen., #condehouse, #ronaldschmitt, #sudbrock

Gerelateerd nieuws
Red Dot voor Ahrend Cerene
De akoestische kantoorpod Ahrend Cerene heeft een Red Dot Design Award ontvangen. Tegelijk breidt Ahrend de collectie uit met nieuwe uitvoeringen en een samenwerking met het Nederlandse textielbedrijf Byborre.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
 
Nieuw merk Tafelzz
lees verder
Nieuwe fase Koenig+Neurath
König + Neurath heeft de zelfbeheerde insolventieprocedure succesvol afgerond. De Duitse fabrikant van kantoor- en projectmeubilair hervat de normale bedrijfsvoering en richt zich op verdere ontwikkeling en digitalisering.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden