Colosseum van Eiffeltorens

Vrijdag 07 oktober 2016

Je moet er maar opkomen: een Colosseum bouwen met Effeiltorens. En dan gebruiken als lamp? De firma Plankton doet het.
Colosseum van Eiffeltorens
Colosseum van Eiffeltorens Colosseum van Eiffeltorens Colosseum van Eiffeltorens Colosseum van Eiffeltorens Colosseum van Eiffeltorens

J.P. Meulendijks is de ontwerper van deze grote hanglamp Colosseum. De doorsnede van deze eyecatcher is 72 cm, de hoogte is 41 cm en hij weegt 13,5 kg.

De Colosseum is gemaakt van mat-wit gelakt staal en bestaat - als je goed kijkt - uit allemaal Eiffeltorens. De vele fijne details en de structuur beloven een intrigerend schaduw-en lichtspel te creëren. De adviesverkoopprijs: € 1.890.

 



Links

www.n-u.nl
www.planktonstation.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, hanglamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur

Gerelateerd nieuws
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
Licht uit de Andes
Let’s Pause introduceert de nieuwe hanglamp Mikko. De lamp combineert traditioneel Colombiaans vlechtwerk met natuurlijke materialen en is gemaakt in samenwerking met ambachtsman Albeiro Camargo.
lees verder
Carl Hansen & Son vernieuwt iconen
Carl Hansen & Søn presenteert een vernieuwde CH24 Wishbone Chair, brengt de Scimitar Chair terug en introduceert de Begonya hanglamp. De drie noviteiten combineren klassiek Deens design met eigentijdse toepassingen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden