Cloudpillo op Forbes-lijst

Woensdag 30 april 2025

De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
Cloudpillo op Forbes-lijst

Het gaat hier niet alleen om persoonlijke eer voor de twee ondernemers, maar ook om een bredere erkenning van innovatie binnen de consumentenmarkt voor slaapproducten.

 

Cloudpillo begon in 2021 met een nicheproduct: een aanpasbaar hoofdkussen gevuld met versnipperd memoryfoam. Sindsdien is het bedrijf uitgegroeid tot een serieuze speler op de Europese markt. De uitbreiding van het assortiment – matrassen, dekbedden, boxsprings en beddengoed – én de internationale schaalvergroting naar onder meer Duitsland, België en het Verenigd Koninkrijk, zijn in korte tijd gerealiseerd. De cijfers onderstrepen die groei: van € 3 miljoen omzet in 2022 naar 36 miljoen in 2024.

 

Dat Forbes de jonge oprichters opneemt in zijn jaarlijkse lijst zegt vooral iets over de aantrekkingskracht van hun direct-to-consumer (DTC) model, hun scherpe positionering binnen de slaapsector en het snelle schalen zonder externe investeerders. Cloudpillo’s succes past in een bredere trend waarbij jonge ondernemers met digitale focus traditionele markten uitdagen – in dit geval die van slaapcomfort, een branche die lange tijd gedomineerd werd door gevestigde merken en fysieke retail.

 

De aanwezigheid op de Forbes-lijst is geen garantie voor blijvend succes, maar geeft wel een duidelijk signaal af: ook binnen het ogenschijnlijk statische domein van slaapproducten is ruimte voor nieuwe initiatieven. Of Cloudpillo op de lange termijn kan blijven groeien en zijn positie kan vasthouden zal in de komende jaren blijken.



Links

www.cloudpillo.com/nl-nl
www.cloudpillo.nl

Tags

nieuws, interieur, webshop, kussens, luchtkussens, dekbedden, dons, ganzendons, dekbedovertrekken, matrastoppers, online, belgisch, kwaliteit, matrassen, boxsprings, slaapvoorkeur, levering, groei, hotelkussen, diversiteit, consument, behoefte, #cloudpillo

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden