Clayre & Eef failliet

Woensdag 29 augustus 2018

Vorige week is Clayre & Eef uit Haelen failliet verklaard. Voor 72 werknemers dreigt ontslag.
Clayre & Eef failliet

Clayre & Eef is een groothandel in woondecoratie en handelde onder meerdere namen waaronder Mieks Design, Tops Textiles en Lumilamp. United Home Brands is het moederbedrijf.

De curator, Cristian Slegers van Aben & Slag Advocaten uit Weert, onderzoekt de kansen voor het doorstart, zo meldde De Limburger. Om de mogelijkheden op een doorstart te vergroten, draait het bedrijf vooralsnog gewoon door: de winkel in Venlo blijft open en de website in de lucht.

Het bedrijf, opgericht in 1994, heeft zijn hoofdkantoor en magazijn in Haelen en heeft daarnaast cash-and-carry zaak op Flora Trade Parc in Venlo, waar ook Trends & Trade onder valt. Dit is een groot B2B-inkoopcentrum voor onder meer tuincentra, cadeauwinkels en woondecoratiezaken.

Een terugval in de omzet is volgens Slegers een belangrijke verklaring van het faillissement. Dat heeft geleid tot liquiditeitsproblemen, waarna inkoopgoederen uit China in de havens geblokkeerd werden.

Clayre & Eef was in 2015 en 2016 nog zeer winstgevend met een omzet van bijna € 9 miljoen en bijna € 1,5 miljoen nettowinst, zo meldt de Limburger. Vorig jaar daalde de omzet naar € 7,6 miljoen en de winst verdampte vrijwel geheel.

 

P.S. Inmiddels heeft het bedrijf een doorstart gemaakt!

 



Links

www.abenslag.nl
www.clayre-eef.com
www.floratradeparcvenlo.com
www.trendstrade.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, kussens, accessoires, textiel, tafellinnen, tafelmode, verlichting, lamp, dekbedovertrek, quilt, plaid, meubels, overname, fusie, samenwerking, samen, failliet, bankroet, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, #calyreeef, #clayreandeef

Gerelateerd nieuws
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden