Circulaire matras Revor

Woensdag 27 november 2019

De matrassen- en beddenfabrikant Revor Group uit Kuurne brengt een 100% recyclebare matras op de markt.
Circulaire matras Revor

Revor was met deze circulaire matras al genomineerd bij de Balthazar award voor innovatie op de afgelopen Meubelbeurs Brussel. Alleen al in België worden per jaar meer dan 1 miljoen matrassen op het stort of in brandovens gegooid. Met dit 100% recyclebare concept wil Revor Group de afvalberg van oude matrassen inperken en zetten ze in op een duurzame manier van produceren.

Voor het ontwikkelen van de circulaire matras werkte Revor Group samen met bedrijven actief in de grondstof en recycling business. De volledige matras wordt opgebouwd met slechts twee grondstoffen: metaal en gerecycleerde PET-flessen. Op het einde van zijn levensduur kan de matras volledig gerecycleerd worden en kunnen de grondstoffen worden hergebruikt voor het maken van een nieuwe matras.
 
De matras is getest door bezoekers van de Meubelbeurs  Brussel en medewerkers van Revor Group. Op vlak van comfort was de algemene consensus dat de matras zeker evenwaardig is met een traditionele matras, zo meldt Jan Maes, eigenaar van de Revor Group. Alleen de prijs is nog een punt aandacht, er wordt gewerkt om de matras aantrekkelijke geprijsd te krijgen.

Afgelopen jaar claimden ook DBC (Mline)en Auping aan een volledig circulair matras te hebben ontwikkeld.



Links

www.auping.nl
www.niaga.world
www.meubelbeurs.be
www.mlineworldwide.com
www.revor.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #balthazar, #meubelbeursbrussel, #mbb, #auping, #dsmniaga, #mline, #dbc, #meubelbeurs, #revor

Gerelateerd nieuws
Circulaire bedbodem uit afval
Neonest lanceert ’s werelds eerste 100% circulaire bedbodem gemaakt uit post-consumer afval.
lees verder
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden