Chipperfield bij E15

Woensdag 04 april 2018

De Duitse meubelfabrikant E15 zal binnenkort in Milaan de meest recente producten van de Britse architect David Chipperfield en van Philipp Mainzer tonen.
Chipperfield bij E15
Chipperfield bij E15 Chipperfield bij E15

David Chipperfield heeft voor E15 de tafel Basis (foto 1) ontworpen: een onderstel gebaseerd op schragen, maar dan wel van massief houten bokken en balken, gebouwd met traditionele houtbewerkingstechnieken.

De tafelbladen voor de Basis zijn afzonderlijk verkrijgbaar in Europees walnoot en massief eiken in geoliede of wit gepigmenteerde oppervlakken en nu ook in bruin gekleurd glas (foto 2, links), dat een speciaal contrast vormt met de massief houten schraagvoet (foto 2, rechts).

Philipp Mainzer, ook ontwerper van de E15-stand op de Salone del Mobile, heeft ook de bijzettafel Lazlo (foto 3), ontworpen op basis van zijn tafel Kazimir, met een blad van ongevulde travertijn, gezoet marmer of massief hout met een zwartstalen of gegalvaniseerde stalen voet. De Lazlo is verkrijgbaar in verschillende hoogtes en afmetingen.

 



Links

www.e15.com
www.philippmainzer.com
www.salonemilano.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, presentatie, presenteren, etaleren, #e15, #salonedelmobile, #philippmainzer, #davidchipperfield

Gerelateerd nieuws
 
Kort dienstverband bij Himolla stopt
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden