Chipperfield bij E15

Woensdag 04 april 2018

De Duitse meubelfabrikant E15 zal binnenkort in Milaan de meest recente producten van de Britse architect David Chipperfield en van Philipp Mainzer tonen.
Chipperfield bij E15
Chipperfield bij E15 Chipperfield bij E15

David Chipperfield heeft voor E15 de tafel Basis (foto 1) ontworpen: een onderstel gebaseerd op schragen, maar dan wel van massief houten bokken en balken, gebouwd met traditionele houtbewerkingstechnieken.

De tafelbladen voor de Basis zijn afzonderlijk verkrijgbaar in Europees walnoot en massief eiken in geoliede of wit gepigmenteerde oppervlakken en nu ook in bruin gekleurd glas (foto 2, links), dat een speciaal contrast vormt met de massief houten schraagvoet (foto 2, rechts).

Philipp Mainzer, ook ontwerper van de E15-stand op de Salone del Mobile, heeft ook de bijzettafel Lazlo (foto 3), ontworpen op basis van zijn tafel Kazimir, met een blad van ongevulde travertijn, gezoet marmer of massief hout met een zwartstalen of gegalvaniseerde stalen voet. De Lazlo is verkrijgbaar in verschillende hoogtes en afmetingen.

 



Links

www.e15.com
www.philippmainzer.com
www.salonemilano.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, presentatie, presenteren, etaleren, #e15, #salonedelmobile, #philippmainzer, #davidchipperfield

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden