Cfo weg bij Beter Bed

Dinsdag 01 mei 2018

Chief financial officer Bart Koops heeft aangekondigd Beter Bed Holding nv per 1 augustus 2018 te gaan verlaten.
Cfo weg bij Beter Bed

Vorig jaar november vertrok ceo Ton Anbeek reeds bij het beddenconcern uit Uden. Zijn opvolger John Kruijssen is begin april van start gegaan. Twee weken daarna werd bekend dat verkoopdirecteur Tibor Preiner naar Leen Bakker ging.

Nu kondigt Bart Koops (foto) zijn vertrek aan: 'Sinds begin 2013 ben ik cfo van Beter Bed Holding nv. Het was voor mij een moeilijke beslissing de groep te verlaten, maar met name het laatste jaar heeft een zware wissel getrokken op mijn privé-werk balans. In mijn toekomstige rol streef ik naar een betere balans.'

De voorzitter van de Raad van Commissarissen Dirk Goeminne: 'Wij betreuren het vertrek van Bart, maar respecteren zijn besluit. De Raad van Commissarissen is inmiddels gestart met het zoeken naar een invulling.'

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, #beterbed

Gerelateerd nieuws
Heropening Goossens Almere
Goossens Almere is feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten staan centraal in het nieuwe winkelconcept.
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden