CFO Beter Bed gewipt

Donderdag 12 december 2019

De Raad van Commissarissen van Beter Bed Holding heeft de heer Hugo van den Ochtend (foto) ontheven van zijn taken en verantwoordelijkheden als financieel directeur (CFO).
CFO Beter Bed gewipt

Als opvolger van  Hugo van den Ochtend is  Gabrielle Reijnen per direct aangesteld als CFO van het beddenconcern. Gabrielle is sinds 25 april 2019 als lid van de raad van commissarissen en voorzitter van de auditcommissie betrokken bij Beter Bed Holding. Om belangenconflicten te voorkomen zal ze aftreden als commissaris. Haar rol als voorzitter van het Auditcomité wordt overgenomen door Pieter Boone.

Bart Karis, voorzitter van de raad van commissarissen van Beter Bed Holding, vertrouwt erop dat de financiële expertise van Gabrielle continuïteit waarborgt bij het begeleiden van de strategische initiatieven van het bedrijf die toekomstige waarde creëren voor het bedrijf en zijn stakeholders.'



Links

www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, verkoop, overname, #beterbed, #beterbedholding

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden