Cevilit weer verkrijgbaar

Donderdag 28 mei 2020

Het merk Cevilit en de belangrijkste kwaliteiten uit de Cevilit collectie zijn terug op de markt. Leverancier van het Cevilit-pakket wordt Smellink uit Delden.
Cevilit weer verkrijgbaar

Cevilit uit Twello ging begin april failliet. Nu gaan Kitty en Bert Smellink de levering van het label op zich nemen. Bert Smellink stelt de afgelopen tijd vragen van klanten te hebben gekregen naar alternatieven voor de betere producten uit de Cevilit-collectie. Maar in een aantal producten is Cevilit uniek.

 

Daarom heeft Smellink contact gezocht en de mogelijkheden voor overname onderzocht. Zelf confectioneren is weliswaar geen optie, maar het organiseren van dezelfde producten met maatwerk en toch snelle leveringen bleek wel mogelijk.

Smellink: 'Uiteindelijk heeft dit ertoe geleid dat wij de merknaam, de voorraden en de expertise hebben overgenomen en nu gaan zorgen dat de voorraden op korte termijn op het oude niveau komen. In speciaalconfectie kunnen wij uitstekend voorzien door onze intensieve samenwerking met confectieateliers in Zuid-Europa. Wekelijks vindt er transport plaats van maatwerk en zetten wij pakketdiensten in om rechtstreeks vanuit Zuid-Europa naar afnemers te sturen. Onze logistiek is al dusdanig ingericht en geautomatiseerd, dat wij hierin het niveau dat klanten van Cevilit gewend waren, probleemloos kunnen garanderen.'

Smellink Import Agencies is al bijna 30 jaar leverancier van bed- en huishoudtextiel voor zowel de consumenten- als de institutionele markt. Naast de eigen merken Gilder en Bonnanotte levert het bedrijf artikelen onder private label.




Links

www.cevilit.nl
www.smellink.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, atelier, gordijnatelier, gordijnenatelier, passement, gordijnband, rails, failliet, bankroet, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, #cevilit, #smellink, #smellinkimportagencies, #gilder, #bonnanotte

Gerelateerd nieuws
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden