Ceo Riviera Maison opgestapt

Maandag 02 maart 2020

De ceo van Rivičra Maison, Annemarie Uleman, is na ruim een jaar opgestapt vanwege een verschil van inzicht over de te varen koers. Dat meldt de interieurdecoratieketen.
Ceo Riviera Maison opgestapt

Annemarie Uleman werd in januari 2019 aangesteld door oprichter en eigenaar Henk Teunissen (foto; Facebook), die overigens wel bij de zaak betrokken bleef. Rivièra Maison stelt dat Uleman het bedrijf heeft geherstructureerd en plannen gemaakt voor de toekomst, maar dat er een onoverbrugbaar verschil van inzicht voor de verdere uitvoering daarvan was.

Teunissen wordt voorlopig ceo ad interim en gaat op zoek naar een coo of cco, die hem, na goed jaar meegelopen te hebben, als ceo kan opvolgen. Annemarie Uleman heeft gereageerd dat ze binnen het bedrijf op het gebied van online, omnichannel en crm (customer relationship management) veel innovaties heeft doorgevoerd. De verdere uitrol hiervan gaat Henk Teunissen zelf dus nu uitvoeren.




Links

www.rivieramaison.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, meubel, zitmeubel, bank, accessoire, tuinmeubel, lamp, licht, verlichting, karpet, spiegel, tuin, outdoor, winkel, keten, formule, personalia, #rivieramaison

Gerelateerd nieuws
Biogebaseerde panelen
Unilin Panels luidt een nieuw tijdperk in met panelen gemaakt van biogebaseerde High Pressure Laminate (HPL).
lees verder
Stijging inflatie april 2025
De Inflatie in Nederland is in april naar 4,1% gestegen, wat hoger dan in maart. De prijzen van onder andere meubelen zijn echter vrijwel niet gestegen.
lees verder
 
Nieuwe exposanten Trendz NJ25
lees verder
Samenwerking Serax en Piet Moodshop
Het Belgische designmerk Serax en de Gentse conceptstore Piet Moodshop hebben de handen ineen geslagen. Zij introduceren een samenwerking die de zichtbaarheid én het voortbestaan van lokale winkels moet ondersteunen.
lees verder
 
Elys onthult Linea Invi
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden