Casalis nieuws op IMM

Woensdag 05 februari 2020

De Casalis presentatie op IMM ging dit jaar helemaal over de tapijten. Van handgeknoopt tot 3D enkele naald getuft, van hedendaags tot traditioneel, van diepe tot korte pool.
Casalis nieuws op IMM
Casalis nieuws op IMM Casalis nieuws op IMM Casalis nieuws op IMM

De Casalis collectie Vlas (foto 2) primeurde op IMM. Deze collectie (ontworpen door Anita Kars) wordt getuft in een mix van linnen en wollen garens en geverfd met behulp van sprenkeltechniek. Vlas is aanpasbaar in kleur, waardoor de klanten hun unieke tapijt kunnen creëren. Opera Lux (foto 3) is een handgeknoopt karpet gemaakt van ultrazachte mohair wol. Verder introduceerde Casalis twee nieuwe toevoegingen aan de Rani-serie. Met de hand geknoopt in een mix van Tibetaanse wol en zijde of wol en viscose, hebben deze nieuwe tapijten subtiele patronen die lijken op marmer en natuursteen.

 

Naast de karpetten toonde Casalis zijn panelen van akoestisch textiel (foto 1), inclusief een nieuwe modulaire ruimteverdeler, waar afzonderlijke stukken kunnen worden bevestigd of losgemaakt met ritsen. Tot slot was Olsan, (foto 4) een reeks poefs, ook voor het eerst te zien. De poefs, met lichtechte textielcovers, zijn geschikt voor binnen en buiten, residentieel en projectmatig gebruik.



Links

www.casalis.be
www.imm-cologne.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, interieurbekleding, interieurstof, stof, interieurtextiel, vloer, vloerbedekking, tapijt, karpet, kleed, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, #casalis, #immcologne

Gerelateerd nieuws
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
Fatboy en Nijntje opnieuw samen
Fatboy en Nijntje lanceren een tweede capsulecollectie. Bekende ontwerpen van Fatboy krijgen ditmaal een zachte teddystof en illustraties van Nijntje en Boris. De collectie wordt op 29 september officieel gelanceerd.
lees verder
Veel nieuws Coretec
Coretec kon op heel wat belangstelling rekenen met de presentatie van talrijke nieuwigheden tijdens het vakevent Incoda in Gorinchem.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden