Casa betaalt salarissen

Vrijdag 11 april 2025

Gisteren vroeg de vakbond AVV en de ondernemingsraad van Casa het faillissement aan. Inmiddels zijn er nieuwe ontwikkelingen, maar de situatie blijft ernstig.
Casa betaalt salarissen

Casa Nederland heeft het het salaris van de werknemers uitbetaald. De 115 medewerkers hebben nu salaris gekregen over de maand maart. Over april is nog niets duidelijk. Dit is mede de reden dat vakbond AVV de faillissementsaanvraag nog niet heeft ingetrokken.

 

'Het is goed denkbaar dat de salarissen over april ook niet betaald worden, of pas na zeer grote vertraging,' aldus de AVV in een statement. De vakbond hoopt dan ook dat het UWV de betalingsverplichting snel overneemt.

 

De faillissementsaanvraag van Casa Nederland wordt op zijn vroegst op 29 april behandeld, nadat deze op 8 april werd aangevraagd. Volgens AVV moeten de werknemers, ondanks de problemen rond het loon, onder moeilijke omstandigheden doorwerken. Zo zouden IT-systemen gedeeltelijk niet meer werken en de voorraden in de winkels opraken. Ook zou er nauwelijks aansturing zijn van de onderneming.



Links

www.casashops.com

Tags

nieuws, interieur, faillissement, belgie, nederland, frankrijk, italië, zwitserland, luxemburg, distributiecentrum, winkelketen, winkels, sluiting, interieurartikelen, woonaccessoires, schulden, faillissement, doorstart, financiering, opties, aandeelhouders, schuldeisers, vakbond, ondernemingsraad, salaris, uitbetaling, medewerkers, logistiek, IT-systemen, uitbetaling, UWV, voorraden, #casa, #casa-international, #casashops

Gerelateerd nieuws
Showup: kleur, materiaal en makers
Begin februari staat Showup opnieuw op de agenda. Veel interieur- en retailprofessionals kijken hier vooruit naar het nieuwe seizoen om collecties te beoordelen. Tijdens de komende editie spelen kleur, ambacht en materiaalgebruik opnieuw belangrijke rol.
lees verder
 
Rachmaninoff naar Oudkerkhof
lees verder
2026-Catalogus van Fast
Met de News 2026-catalogus presenteert het Italiaanse outdoor meubelmerk Fast een aantal nieuwe productontwikkelingen en uitbreidingen van bestaande collecties met focus op modulaire oplossingen, gebruiksflexibiliteit en verfijning materiaalgebruik.
lees verder
 
De beste wensen voor 2026!
lees verder
Amable collectie in ontwikkeling
De Amable collectie van Paola Lenti, ontworpen voor Víctor Carrasco Office, maakt al jaren deel uit van het assortiment. De zitcollectie voor binnen en buiten is stapsgewijs uitgebreid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden