Carpetright NL zelfstandig verder

Woensdag 20 november 2024

Carpetright Nederland is recent overgenomen door het bestuur van het bedrijf en gaat daarmee zelfstandig verder met 78 winkels.
Carpetright NL zelfstandig verder

Op Linkedin kondigt Carpetright Nederland het volgende aan: 'Met trots delen wij mee dat het bestuur van Carpetright Nederland recentelijk het bedrijf heeft overgenomen. Onder leiding van Gideon Tienkamp (foto links) en Maikel Hofman (foto rechts), beiden al jarenlang verbonden aan Carpetright, wordt gebouwd aan de strategie die ons bedrijf zal transformeren naar een toekomstbestendige organisatie. Deze strategie richt zich op technologische vooruitgang, het uitbreiden van het team van thuisadviseurs en het verbouwen van de winkels naar een innovatief, inspirerend en toekomstgericht winkelconcept.

Met een rijke geschiedenis van meer dan 40 jaar, 78 vestigingen in Nederland en een stevige positie als marktleider in vloeren volgens Inretail, blijven wij onze klanten ondersteunen met hoogwaardige producten en diensten. Van vloeren en raamdecoratie tot vloerkleden en traprenovaties, wij streven ernaar om te inspireren, te ontzorgen en een excellente service te bieden.

Samen met onze 400 collega’s kijken wij vol vertrouwen uit naar deze nieuwe fase in onze ontwikkeling!'

 

In de UK en in België ging Carpetright eerder dit jaar failliet.



Links

www.carpetright.nl
www.linkedin.com
www.inretail.nl

Tags

Nieuws, interieur, vloeren, vloerbedekking, laminaatvloeren, pvc vloeren, lvt, laminaatvloeren, tapijt, karpetten, traprenovaties, raamdecoratie, retail, winkelketen, detailhandel, sluitingen, failliet, faillissement, faling, insolventie, Insolvenz, bankruptcy, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overgenomen, overname, buy-out, curator, bewindvoerder, investeringsmaatschappij, investeringen, financiering, #overgenomen, #overname, #buyout, #managementbuyout, #carpetright

Gerelateerd nieuws
 
Hema ontwerpwedstrijd
lees verder
Layred is vernieuwd
Moduleo presenteert de nieuwe generatie LayRed PVC vloeren, waarmee het nog eenvoudiger wordt om te genieten van een volledig waterdichte vloer.
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Retaildebat
Het Nationaal Retail debat zet spotlight op de retailsector, zodat duidelijk wordt wat de verschillende standpunten zijn van de partijen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden