Campman start bij Euretco

Vrijdag 01 augustus 2014

We berichtten al eerder dat Ludo Campman de nieuwe directeur Wonen Euretco zou worden. Op 1 augustus, vandaag dus, is het zover. Dan begint Campman aan zijn nieuwe uitdaging.
Campman start bij Euretco

Ludo Campman is geen onbekende in de woonbranche. In het verleden was hij ondermeer commercieel directeur van Koninklijke Auping. Zijn laatste functie was directeur van Hilding Anders Netherlands (Eastborn, Pullman en Jensen).

 

Kracht van samenwerking

‘Er ligt een grote uitdaging met volop kansen te wachten’, zegt Ludo Campman. ‘Als team gaan we ons de komende tijd focussen op een aantal thema’s, zoals online ontwikkelingen die er met name op gericht zijn om meer consumenten naar de winkels te krijgen. Euretco neemt een bijzondere positie in tussen aangesloten ondernemers en leveranciers. Ik geloof in de kracht van samenwerking binnen deze driehoek, met oog voor elkaars kwaliteiten en verantwoordelijkheden. Werken aan relaties staat voor mij centraal, net als de toegevoegde waarde van Euretco richting ondernemers én leveranciers. Het zelfstandig ondernemerschap heeft een rijk verleden en een mooie toekomst binnen een dergelijk partnership.'

 

Vertrouwen

Harry Bruijniks, CEO van Euretco, heeft veel vertrouwen in de versterking van de organisatie met Ludo Campman. 'Ludo kent de woonbranche door en door en weet uit de praktijk hoe leveranciers en ondernemers elkaar kunnen versterken. Met zijn kennis en ervaring kan Euretco Wonen de nieuwe koers met volle kracht inzetten.'

 



Links

www.euretco.nl

Tags

wonen, interieur, woonbranche, wonenbranche, interieurbranche

Gerelateerd nieuws
 
Kleuren van het jaar
lees verder
Installatiewedstrijd Coretec
Coretec lanceert op 21 september de 'Installer of the Year'-wedstrijd op het vakevent Incoda in de Evenementenhal in Gorinchem.
lees verder
Bundeling architecten en ontwerpers
Architecten- en ontwerporganisaties bundelen krachten in een gezamenlijk onderkomen in dDe Baanderij in Amsterdam-Noord.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Lagere groei inflatie
De inflatie in Nederland is gedaald naar 2,8% in augustus, waarbij voor meubelen een nog lagere inflatie is vastgesteld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden