By Lassen via Design Tales

Vrijdag 31 december 2021

Design Tales, een agenturenbedrijf voor meubelen en verlichting sluit het jaar af met mooi nieuws. Vanaf nu vertegenwoordigt het bedrijf ook de producten van By Lassen in de Benelux.
By Lassen via Design Tales

Het Deense bedrijf By Lassen brengt producten op de markt uit het erfgoed van de gebroeders Lassen die voornamelijk in de jaren '30, '40 en '50 zijn ontworpen en toen voor het eerst verkocht werden. In november werd de collectie van By Lassen nog aangevuld met de Ingeborg Sofa. Deze loungebank werd ontworpen in 1940 door architect Flemming Lassen.

 

Design Tales heet klanten van harte welkom in de showroom in Amsterdam. Hier zijn ook collecties van de merken Menu, Fredericia, Qliv, Tonone en Market Set te zien.



Links

www.designtales.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, muurafwerking, wandbekleding, wandafwerking, pleister, verf, muurverf, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #designtales, #fredericia, #menu, #menuas, #qliv, #tonone, #marketset, #bylassen

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
 
Luffa verkent grenzen
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Pastoe bundelt drie designlabels
Spectrum, Rietveld Originals en Atelier Artiforte worden onder de naam Pastoe samengebracht. Zo ontstaat één Nederlands designmerk en een overkoepelende collectie die ruim een eeuw Nederlands design bundelt.
lees verder
 
Boffi, De Padova en ADL fuseren
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden