Buxkin en Leoxx creëren Stripes

Vrijdag 13 maart 2020

Leoxx introduceert een exclusieve lijn karpetten gemaakt van gerecycled leer, wolvilt en gerecycled vilt. De nieuwe collectie die de naam Stripes draagt, is een co-creatie met Buxkin, een innovatief en zelfproducerend ontwerpbureau van Nederlandse bodem.
Buxkin en Leoxx creëren Stripes
Buxkin en Leoxx creëren Stripes Buxkin en Leoxx creëren Stripes

De collectie van Leoxx en Buxkin bestaat uit zes karpetten en combineert een minimalistisch grafisch design met de warmte van natuurlijke materialen. De karpetten, verkrijgbaar in diverse formaten, zijn gemaakt van gerecycled leer, wolvilt en/of gerecycled vilt en worden op ambachtelijke wijze met de hand in Nederland vervaardigd.

 

Bijzonder is volgens de bedrijven dat de materiaaleigenschappen van Stripes tegengesteld lijken. Het gerecyclede leer oogt stug en hard, maar voelt dankzij de natuurlijke herkomst warm aan. De combinatie met natuurlijk wolvilt voegt nog meer warmte en comfort toe en zorgt voor goede akoestische eigenschappen.

 

Alle Stripes-creaties zijn ontworpen vanuit de zero waste-gedachte. Zo is het gerecyclede leer dat in de vloerkleden wordt gebruikt, gemaakt van restanten afkomstig uit de schoenenindustrie. Dankzij het gebruik van 100% natuurlijk wolvilt en gerecyclede materialen zijn de karpetten volledig recyclebaar.



Links

www.buxkin.com
www.leoxx.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, tapijt, vloerbedekking, vloer, vloerbedekking, vloerkleden, karpet, kleed, #leoxx, #buxkin, #printsvanoranje, #stripes

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
 
HMC kunst door vakmanschap
lees verder
InCoDa: interieurdesign en ambacht
[Sponsored artikel] - Over 3 maanden kan elke interieurprofessional op vakevent InCoDa 2025 de nieuwste collecties en materialen van ruim 200 nieuwe en prominente merken ontdekken.
lees verder
Dag van de Parketteur
Tijdens de HoutPro+ beurs in november wordt ook de dag van de parketteur georganiseerd.
lees verder
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden